Tepelná čerpadla

 Kategorie:
Od 21.-25. 9. 2010 proběhl v Pražském veletržním areálu 21. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. Jako každý rok byly oceněny nejlepší exponáty cenou GRAND PRIX. V letošním ročníku byla oceněna Chytré regulace nákladů ACOND THERM společnosti CLIMATEC Group a.s. hlavní cenou GRAND PRIX.
GRAND PRIX

CLIMATEC Group a.s. získal na Stavebním veletrhu SHK 2010 v Brně Čestné uznání za svou novou regulaci ACOND Therm.
ACOND Ther zaujal porotu svou aktivní regulací topné vody, při které výrazně zvyšuje COP tepelných čerpadel oproti čerpadlům se standardní ekvitermní regulací.
čestné uznání
Další odkazy / Zkuste tvorba webových stránek od AiVision / Moderní tepelná čerpadla uspoří statisíce / Vyrábíme a instalujeme bazény - vždy za super ceny / Proč je rekuperace tepla,rekuperace vzduchu tak výhodná? / Ideální interiér - závěsy, záclony a další dekorace / Modulární eshop zaručí úspěch / Dodáváme na trh výkonné centrální vysavače značky Beam / Dovážíme a instalujeme schody firmy Stadler / Portál pro centrální vysavače a doplňky / Pro jedinečnou čistotu - centrální vysavače pro všechna použití / Nabízíme prodej Electrolux - centrální vysavače , zajišťujeme kvalitu / Výkonná tepelná čerpadla jsou ekologická / Hledáte-li dveře klikněte na vchodové dveře Stadler / Ochladíme vše - vyzkoušejte klimatizace od Arktis Servis / Moderní interaktivní tabule do škol i kanceláří / Čištění a stavba, kanalizace pro Váš dům / Dovozce pro centrální vysavače Smart - Electrolux / Partneři
-->